biuro handlowe:
Al. Jerozolimskie 202, 02-486 Warszawa
tel. 22 8740 360, mobile. 601 36 17 22
e-mail:
biofreezers.pl / o nas
zamrażarka farmaceutyczna - promocja
Kategorie:
O Nas

Chcąc przybliżyć Państwu firmę Biosell, warto podać kilka faktów z historii naszej działalności. Początki związane były głównie ze świadczeniem usług serwisowych dla kilku dystrybutorów sprzętu laboratoryjnego. Działalność ta pozwoliła nam na doskonałe poznanie technologii pracy i budowy urządzeń oferowanych przez różnych importerów i producentów.

Rok 1995 przyniósł poszerzenie zakresu usług, rozpoczęliśmy ekspansję w dziedzinie handlu, co przyniosło wymierne korzyści. Zawsze mocno angażujemy się w podejmowane przedsięwzięcia i nieustannie rozwijamy swoją wiedzę i umiejętności, dzięki czemu dziś możemy zaoferować Państwu najwyższej klasy zamrażarki niskotemperaturowe, chłodziarki laboratoryjne, inkubatory CO2/O2, komory laminarne i fitotrony.

Wśród naszych dostawców znajdują się uznani producenci z krajów Europy, Stanów Zjednoczonych i Japonii. Dzięki naszym staraniom sprzęt najwyższej jakości jest teraz w zasięgu Państwa ręki.

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów od momentu zakupu poprzez cały okres eksploatacji urządzenia. Niemal 20-letnie doświadczenie w sprzedaży i serwisie sprawia, że możemy zapewnić Państwu fachową obsługę posprzedażną.

Zachęcamy do korzystania z działu serwisowego firmy Biosell także tych z Państwa, którzy nie dokonywali zakupu sprzętu u nas. Doskonale przygotowany zespół techniczny naprawi każde urządzenie chłodnicze czy mroźnicze.

Na tym nie koniec, doradzimy bowiem Państwu w wyborze sprzętu oraz pomożemy właściwie skonfigurować urządzenie.

My nie eksperymentujemy z klientami, to Państwu pozostawiamy wykonywanie doświadczeń. Dlatego właśnie proponujemy wyłącznie sprawdzony, wysokiej klasy sprzęt laboratoryjny.

Inne działy urządzeń wyposażenia laboratorium naszej firmy:

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem wszystkich  sprzedawanych urządzeń i świadczonych usług.

menu:
Copyright © BIOFREEZERS / BIOSELL - polityka prywatności

Wszelkie teksty, zdjęcia i grafiki prezentowane na stronie biofreezers.pl chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie publikowanie bez zgody autorów jest zabronione

projekt SITEPROMOTION
strzałka do góry